ДОМА АПАРТМАНИ УСЛУГИ КНИГА ЗА ГОСТИ КОНТАКТИ Email contact sofiarentapartments.com Skype contact sofiarentapartments.com Sofia Rent Apt. Мислења и совети за стан изнајмување RSS rent apt.
+359888385159
јавете се сега
Удобно и елегантна станови за изнајмување Практични и стилски апартмани за изнајмување во Софија Цени не може да му одолее Комплетна услуга угостителски и car hire Удобност и комфор не можете да пропуштите
Изнајми апартмани во Бугарија
Bulgarian Russian Romanian Greece Macedonian Serbian Turkish
Удобно и елегантна станови за изнајмување
Практични и стилски апартмани за изнајмување во Софија
Цени не може да му одолее
Комплетна услуга угостителски и car hire
Удобност и комфор не можете да пропуштите
Sofia
Ако сакате да го посетите Софија за неколку дена или неколку месеци, можете да останете во луксузен апартман со една, две или три спални. Ќе најдете дека просторот и погодност не се споредливи со оние на една хотелска соба и цената што ја плаќате е многу помал. Нашата цел е да ви овозможи со непроценливо чувство на атмосфера. Без разлика дали вашата посета е за бизнис или задоволство, ви гарантираме удобноста на вашиот престој.
Weather
Information Forecast
Sofia Info
Where you can go
Malls
Vitosha park
Boris Garden
South park...
Rentacar
Vehicles for hire
VARNA RENT
www.bogicars.com
Limousines...

Executive One - Bedroom Apartment
Цени од 46.00
Executive One - Bedroom Apartment
Ви ги претставуваме оваа пространа стан со две спални, која се наоѓа во центарот на prestigiu.Proprietatea е составен од песочник сала, пространа дневна соба на кат, кујна, две спални соби опремени, паркет подови, тераса, бања, тоалет и алиштата. Добри цени за таа локација. Комплетна услуга угостителство, превоз од аеродром или железничка станица и соработка за вашите потреби.
zh.k. "Lozenec", 4 Golo Bardo Str., Sofia, Bulgaria
One Bedroom Apartment With Terrace
Цени од 44.00
One Bedroom Apartment With Terrace
Ви ги претставуваме оваа пространа стан со две спални, која се наоѓа во центарот на prestigiu.Proprietatea е составен од песочник сала, пространа дневна соба на кат, кујна, две спални соби опремени, паркет подови, тераса, бања, тоалет и алиштата. Добри цени за таа локација. Комплетна услуга угостителство, превоз од аеродром или железничка станица и соработка за вашите потреби.
zh.k. "Lozenec", 4 Golo Bardo Str., Sofia, Bulgaria
Аpartment
Цени од 44.00
Аpartment "Vitosha"
Ви ги претставуваме оваа пространа стан со две спални, која се наоѓа во центарот на prestigiu.Proprietatea е составен од песочник сала, пространа дневна соба на кат, кујна, две спални соби опремени, паркет подови, тераса, бања, тоалет и алиштата. Добри цени за таа локација. Комплетна услуга угостителство, превоз од аеродром или железничка станица и соработка за вашите потреби.
zh.k. "Lozenec", 4 Golo Bardo Str., Sofia, Bulgaria
Apartment
Цени од 50.00
Apartment "Golo Bardo"
Ви ги претставуваме оваа пространа стан со две спални, која се наоѓа во центарот на prestigiu.Proprietatea е составен од песочник сала, пространа дневна соба на кат, кујна, две спални соби опремени, паркет подови, тераса, бања, тоалет и алиштата. Добри цени за таа локација. Комплетна услуга угостителство, превоз од аеродром или железничка станица и соработка за вашите потреби.
zh.k. "Lozenec", 4 Golo Bardo Str., Sofia, Bulgaria
Apartment
Цени од 50.00
Apartment "South Park"
Ви ги претставуваме оваа пространа стан со две спални, која се наоѓа во центарот на prestigiu.Proprietatea е составен од песочник сала, пространа дневна соба на кат, кујна, две спални соби опремени, паркет подови, тераса, бања, тоалет и алиштата. Добри цени за таа локација. Комплетна услуга угостителство, превоз од аеродром или железничка станица и соработка за вашите потреби.
Zhilishtna grupa "Yuzhen park", zhk Lozenets, Sofia
Best Point Luxury Apartment
Цени од 50.00
Best Point Luxury Apartment
Ви ги претставуваме оваа пространа стан со две спални, која се наоѓа во центарот на prestigiu.Proprietatea е составен од песочник сала, пространа дневна соба на кат, кујна, две спални соби опремени, паркет подови, тераса, бања, тоалет и алиштата. Добри цени за таа локација. Комплетна услуга угостителство, превоз од аеродром или железничка станица и соработка за вашите потреби.
Sofia ul. General gurko 27

Станови во Софија Изнајмување АП. се наоѓа во центарот на Софија во различни адреси во близина на Руски споменик плоштад и Св недела. Клучот локацијата на апартманите во Софија и удобен превоз линкови, што ги прави подеднакво погодна за бизнис гости и туристи. Детелина хотелски апартмани се одлична алтернатива за сместување во хотел. Тие се користи од страна на оние гости кои бараат удобност и независноста на модерна приватна дома. Секој апартман се состои од дневна соба, спална соба со брачен кревет, комплетно опремена кујна со трпезарија област, купатило, тераса. Во кујната има шпорет и екстрактор, микробранова, фрижидер, мијалник, кафемат, прибор, електричен котел. Во секоја соба се овие стилски апартмани во Софија се предвидени клима, кабловска ТВ, интернет конекција и централно греење. Исто така, обезбедува трансфери до и од аеродром Софија.
Софија Изнајми апартмани
© 2012 Sofia Rent Apt.
Сите авторски права се задржани
Приватноста | За нас | Контакт | Карта Локација | SМапа на сајтот
For reservation and advance information call +359888385159
Туристички агенции и тур-оператори